Rekomendowani specjaliści

 

Poniżej znajdziesz rekomendowanych specjalistów (psychologów, terapeutów, konsultantów, itd.) którzy posiadają akredytacje w angielskich instytucjach. Ponad to oferujemy Ci listę profesjonalistów (psychologów, terapeutów, pedagogów, logopedów, itp.). Wszystkie osoby, których usługi znajdują się na stronie zostały zweryfikowane. W celu uzyskania dalszych informacji (w tym cen usług) prosimy o kontakt bezpośredni z wybraną osobą.

Rekomendowani Specjaliści

Akredytowana przez BACP oraz UKCP, psychoterapia Gestalt Metanoia Institute Londyn. Kompetencje psychoterapeutyczne rozwija od 2008 roku. Specjalizuje się w pracy z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, nałogami oraz z osobami LGBT

Katarzyna Davies-Dec, Psycholog, Psychoterapeuta, Rejestracja w HCPC

Counselling Psychologist (Londyn, TW16). Terapia indywidualna oraz terapia par i rodzin.

Konsultant PPA, Psychoterapeuta (Londyn, W13 i EC1), członek BACP. Prowadzi terapię indywidualną, grupowa oraz par. Oferuje pomoc w szerokim zakresie problemów osobistych (m.in. trauma, depresja, leki, żałoba, ustalanie celów, rozwój osobisty, niewiara w możliwości wprowadzenia zmian w swoje życie i inne).

Psycholog i psychoterapeuta (Londyn EC1R); rejestracja w HCPC jako Clinical i Counselling Psychologist. Terapia indywidualna i par; terapia traumy; superwizja dla terapeutow, treningi psychologiczne.

Rejestracja w HCPC (Counselling Psychologist) i w BACP (Psychodynamic Counsellor). Terapia indywidualna krótko- i długoterminowa w języku polskim i angielskim.

Counselling and Educational Psychologist); terapia indywidualna oraz terapia rodzin, par i dzieci; badania i opinie psychologiczne (Londyn, E14 – Canary Wharf).

Akredytowana przez BPS i HCPC – udziela konsultacji, psychoterapii i superwizji klinicznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce prywatnej oraz służbie zdrowia w leczeniu nerwic, lęku, depresji i trudności w relacjach.

http://www.katarzynastefanicka.com

 

Katarzyna Sobkowicz

Psycholog (rejestracja w UK jako clinical i counselling psychologist), terapeuta, coach. Spotkania indywidualne, par (również intercultural therapy) oraz rodzin i dzieci (możliwość dojazdu do miejsca zamieszkania), dostępne sesje online, po angielsku i polsku.

Agnieszka Lenton, Coach, doradca zawodowy i psycholog biznesu (Londyn, SE1)

Ponad 10-letnie doswiadczenie w Polsce i Wielkiej Brytanii. Rejestracja w HCPC jako Reg. Occupational Psychologist oraz w CIPD jako Chartered Fellow.

Poza Londynem
Aleksandra Szymańska

Psycholog kliniczny (Derby), HCPC, MBPsS, terapia indywidualna, par i rodzin.

Uwaga! Powyższe osoby prowadzą praktykę prywatną oferującą odpłatne usługi, które nie są związane z projektami PPA). Aby ogłaszać swoje usługi na stronie PPA, osoby te przeszły rygorystyczną procedurę sprawdzania kwalifikacji, kompetencji zawodowych, doświadczenia i referencji. Jakkolwiek, PPA nie bierze odpowiedzialności prawnej za działania rekomendowanych psychologów podczas praktyki prywatnej, niezwiązanej z projektami PPA.

Spis Polskich Profesjonalistów w Wielkiej Brytanii

Jeśli pracujesz terapeutycznie w j. polskim i chcesz zareklamować swoją działalność na naszej stronie, zapraszamy do kontaktu

Żaneta Ławecka

Psycholog, terapeuta w treningu SFBT, ambasador metody Kid’s Skills, praktyk NVC

Gabinet Psychologiczno – Terapeutycznym w UK Żaneta Ławecka
Członek Zarządu w PPA.
Koordynator, terapeuta, psycholog i doradca zawodowy w Dziale Rozwoju w PPA.
Psycholog – konsultant, terapeuta w Dziale Konsultacji psychologicznych i Psychoterapii w PPA.

Pracuje indywidualnie, a także z parami i rodzinami. Przyjmuje klientów z różnych grup wiekowych.

Anna Kubińska

Psycholog, Seksuolog

Koordynator Projektu Poradni dla Dorosłych w PPA. Psycholog, seksuolog. Od początku działalności zawodowej wspieram Polską emigrację w różnych zakątkach świata. Rozumiem ich problemy:  samotność, rozłąkę z rodziną, tęsknotę za bliskimi pozostającymi w Polsce, depresję, lęk, problemy relacyjne wynikające z oddalenia fizycznego, trudności adaptacyjne. Prowadzę indywidualne konsultacje psychologiczne i seksuologiczne oraz konsultacje par.  

Mgr Kasia Niemkiewicz-Borowicz

Pedagog z dyplomem z psychologii, nauczyciel (Polish GCSE)

Dorota Kalińska

Hipnoterapeutka, psycholog i coach. MA, MSc
NSTT, GBPS, ABNLP 

Mam wieloletnie doświadczeniem w pracy dla NHS. Jako koordynatorka szkoleń Brainspotting, angażuję się w rozwój i edukację w zakresie nowoczesnych metod terapeutycznych. Moją pasją jest łączenie neuronauki i holistycznych podejść terapeutycznych. Specjalizuję się w technikach hipnoterapii, brainspottingu i coachingu, tworząc zintegrowane programy terapeutyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb moich klientów.