Zaangażuj się

Darowizna

Darowizny są niezbędne dla naszej działalności charytatywnej, bez względu na ich wysokość. Doceniamy każdą, najmniejszą nawet kwotę, którą możecie Państwo przekazać.

Naszym celem jest nieustanne rozwijanie i kontynuowanie naszej pracy. Nasz rozwój obejmuje nowe projekty i wynajem większych pokoi konsultacyjnych. Realizacja tych celów jest niemożliwa bez nowych wolontariuszy i bez środków finansowych. 

Aby sprostać tym potrzebom, musimy zwiększyć nasze zasoby, dlatego też potrzebujemy Twojego wsparcia.

Zapraszamy do udostępniania poniższego linku na waszych stronach i mediach społecznościowych.

Pomysły na kampanię
Zostań wolontariuszem

Jestem wolontariuszem, bo

To daje siłę

Twoje zaangażowanie ma realne przełożenie na życie innych osób. Twój wpływ i osób działających z Tobą sprawia, że świat jest lepszy.

Mam wpływ

Niesienie pomocy innym poprzez użycie swojej wiedzy i umiejętności wpływa na innych, w szczególności tych potrzebujących ale i innych wolontariuszy.

Rozwijam się

Każda najmniejsza aktywność, każdy dzień i nowy projekt daje możliwość rozwoju. W PPA rozwijasz się na każdym kroku.

Zyskuję doświadczenie zawodowe

Wolontariat w PPA umożliwia podnieś swoje kwalifikacje zawodowe i zdobyć niezbędne doświadczenie, tak potrzebne w obecnych czasach.

Poznaję innych

Budujesz swoją sieć kontaktów, poznajesz innych specjalistów, osoby o podobnych zainteresowaniach. Masz możliwość wymiany doświadczenia, zdania i przemyśleń.

Buduję swoją przyszłość

Pamiętaj,że działania na rzecz innych dają niewyobrażalnie duże możliwości do budowania Twojej własnej marki.

Chciałbyś mieć realny wpływ na życie innych i nieść pomoc? Wolontariat w PPA jest skierowany właśnie dla Ciebie!

Oferujemy szeroki zakres działań wolontariackich, z pewnością znajdziesz dziedzinę, w której czujesz się dobrze albo propozycję, w której chciałbyś rozwinąć swoje kompetencje i umiejętności.

PPA to stowarzyszenie, które zrzesza osoby o szerokich zainteresowaniach i choć misją organizacji jest działanie zmierzające ku poprawie zdrowia psychicznego poszukujemy również innych specjalistów i osób, które chcą poszerzyć swoje możliwości. Możesz nas wesprzeć w dziedzinach:

Rekrutacja do pracy wolontariackiej

Jeżeli zdecydujesz się na wolontariat w naszej organizacji, przed rozpoczęciem pracy w PPA weźmiesz udział w rekrutacji, podczas której chcemy dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach odnośnie współpracy. Dzięki temu będziemy mieć możliwość zaproponowania Ci pracy odpowiadającej Twoim oczekiwaniom i kwalifikacjom.

Aktualne oferty