Zaangażuj się

Darowizna

Wsparcie finansowe, darowizny są niezbędne dla naszej działalności charytatywnej, doceniamy każdą, najmniejszą nawet kwotę, którą możecie Państwo przekazać.

Nieustannie się rozwijamy, podnosimy jakość proponowanych usług oraz rozszerzamy zakres naszej oferty. Realizacja tych celów jest niemożliwa bez wsparcia nowych wolontariuszy i bez środków finansowych. 

Zapraszamy do udostępnienia poniższego linku na Państwa stronach i mediach społecznościowych.

Pomysły na kampanie
Zostań wolontariuszem

Jestem wolontariuszem, bo:

To daje siłę

Moje zaangażowanie ma realne przełożenie na życie innych osób. Mój wpływ i osób działających ze mną sprawia, że świat jest lepszy.

Mam wpływ

Niesienie pomocy innym poprzez użycie swojej wiedzy i umiejętności wpływa na innych, w szczególności tych potrzebujących ale i innych wolontariuszy.

Rozwijam się

Każda najmniejsza aktywność, każdy dzień i nowy projekt daje możliwość rozwoju. W PPA rozwijam się na każdym kroku.

Zyskuję doświadczenie zawodowe

Wolontariat w PPA umożliwia mi podniesienie kwalifikacji zawodowych i zdobycie doświadczenie, niezbędnego w obecnych czasach.

Poznaję innych

Buduję swoją sieć kontaktów, poznaję innych specjalistów, osoby o podobnych zainteresowaniach. Mam możliwość wymiany doświadczenia, przemyśleń i wyrażania swojego zdania.

Buduję swoją przyszłość

Pamiętaj, że działanie na rzecz innych daje niewyobrażalnie duże możliwości do budowania własnej marki.

PPA opiera się na wolontariacie czyli bezpłatnym, świadomym, bezinteresownym i dobrowolnym działaniu na rzecz innych. Wolontariat daje szansę wykorzystania własnych umiejętności i doświadczeń, rozwinięcia zainteresowań, zdobycia doświadczenia w nowych dziedzinach, zawarcia przyjaźni. Oferujemy szeroki zakres działań wolontariackich, z pewnością znajdziesz dziedzinę, w której czujesz się dobrze:

Rekrutacja wolontariuszy

Jeżeli zdecydujesz się na wolontariat w naszej organizacji, przed rozpoczęciem pracy w PPA weźmiesz udział w rekrutacji, podczas której chcemy dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach odnośnie współpracy. Dzięki temu będziemy mieć możliwość zaproponowania Ci pracy odpowiadającej Twoim oczekiwaniom i kwalifikacjom.

Zasady współpracy z wolontariuszami

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy/a wolontariusz/wolontariuszka:

Aktualne oferty