PROFESJONALNY ZESPÓŁ

PPA to szczególne miejsce, które tworzy zespół wyjątkowych ludzi. Łączy nas pasja do pomagania ludziom, w związku z tym indywidualnie dostosowujemy metody i techniki pracy do potrzeb i zasobów osób zgłaszających się do nas o pomoc. Prowadzimy terapię indywidualną, rodzinną, par, coaching, konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię w języku angielskim! Pracujemy także online! Nasi specjaliści są w ciągłym procesie szkolenia się, uczęszczają również na superwizje, co pozytywnie wpływa na jakość pracy, skuteczność terapii oraz zadowolenie klientów. PPA to zespół pasjonatów, to ludzie, dla których praca z drugim człowiekiem jest wyzwaniem, sensem i motorem do ciągłego rozwoju.

CEO:

Justyna Kulczyk

Justyna Kulczyk – seksuolog, pracownik Kliniki Zdrowia Seksualnego NHS London; Terapeuta Psychoseksualny (w trakcie certyfikacji), COSRT reg. 4134, BASHH no. 116961 Doświadczenie zdobywane w: Integrated Contraception and Sexual Health Cambridgeshire Community Service NHS Trust, GUM MKUH NHS Foundation Trust, Oxford University NHS Foundation Trust.

 

Biuro: Sobota 9:00 – 13:00

 

EMAIL:

j.kulczyk@polishpsychologists.org

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu nawiązania współpracy z naszą organizacją.

BUSINESS PARTNER

Rekrutujemy

Trwa nabór.

Chętnych zapraszamy do wysłania CV na:

Hr@polishpsychologists.org

FINANCE OFFICER

Kinga Manc

Kinga Manc

 

KONTAKT:

k.manc@polishpsychologists.org

ZARZĄD

CHRO (Chief Human Resources Officer) / Dyrektor d/s Zarządzania Zasobami Ludzkimi - KATARZYNA CAMPBELL

Chief Human Resources Officer
Dyrektor d/s Zarządzania Zasobami Ludzkimi 

 

W Wielkiej Brytanii mieszkam od lipca 2020 r. Do PPA dołączyłam we wrześniu 2021 r. i wspieram organizacje w obszarze HR. Jestem absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także studiów podyplomowych z zakresu Prawa Pracy oraz Zarzadzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie kontynuuje naukę w Wielkiej Brytanii na studiach podyplomowych CIPD Associate Diploma in People Management. Posiadam ponad 10 letnie doświadczeniem menedżerskie w obszarze HR, w działalności biznesowej oraz doradczej. Specjalizuje się w tworzeniu od podstaw działów HR i wdrażaniu strategii personalnych zarówno w firmach w fazie startup jak i w koncernach międzynarodowych o złożonej strukturze organizacyjnej. HR to moja pasja.

Serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy chcą dołączyć do PPA.

 

KONTAKT:

k.campbell@polishpsychologists.org

hr@polishpsychologists.org

CCO (Chief Clinical Officer) / Dyrektor d/s Klinicznych – NOLA PÓŁTORAK

Chief Clinical Officer 

Dyrektor ds. Klinicznych

 

Psycholog (Specjalizacja: Psychologia Kliniczna), Psychoterapeuta Psychodynamiczny w trakcie certyfikacji, Konsultant Psychologiczny;

 

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz odbyłam liczne szkolenia i staże w dziedzinie psychoterapii – w nurtach psychodynamicznym oraz integracyjnym. Zdobywałam doświadczenie m.in. w pracy z osobami cierpiącymi na depresję i zaburzenia lękowe, a także doświadczającymi przewlekłych i nagłych kryzysów życiowych. Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji na Birkbeck University London (MSc in Psychodynamic Psychotherapy and Counselling).

 

Praca psychologa jest dla mnie życiową pasją, która napawa mnie satysfakcją i nieustającym podziwem dla moich klientów – osób chętnych do rozwoju i zaprowadzania zmian w swoim życiu, nawet w pozornie najbardziej niesprzyjających okolicznościach. Świadoma wyzwań, przed którymi stajemy w globalnym i wciąż zmieniającym się świecie wierzę, że każdy z nas potrzebuje czasem pomocy… i na nią zasługuje.

 

W relacji psychoterapeutycznej najbardziej cenię sobie zaufanie, autentyczność i poczucie humoru, które pomagają nam radzić sobie z tym, co najtrudniejsze.

 

Mieszkając w kilku odmiennych krajach zyskałam także własne doświadczenie bycia emigrantem ze wszystkimi jego blaskami i cieniami – swoje podejście w pracy z klientami opieram więc na świadomości różnic kulturowych oraz mechanizmach kształtowania się tożsamości poza granicami kraju pochodzenia.

 

Będąc Dyrektorem ds. Klinicznych w Polish Psychologists’ Association pragnę modernizować i rozwijać nasze usługi, tak, by jeszcze sprawniej nieść rzetelną pomoc Polakom żyjącym na Wyspach Brytyjskich.

CCO (Chief Communications Officer) / Dyrektor d/s Komunikacji - Rekrutujemy

Chief Communications Officer

Dyrektor ds. Komunikacji

 

Trwa Nabór. Kandydatów zapraszamy do wysyłania CV na hr@polishpsychologists.org

KOORDYNATORZY:

Karolina Kowarska - Konsultacje

Karolina Kowarska – mgr., psycholog kliniczny specjalizujący się w diagnozie psychologicznej, swoje wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalnością psychologii zdrowia i klinicznej. Realizowała badania na temat systemu rodzinnego i wpływu stresu na życie rodzinne osób wykonujących zawody wysokiego ryzyka. Dzieliła swój czas na pracę w Polsce i Wielkiej Brytanii. Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Jako psycholog współpracowała m.in. z Adecco Poland Sp. z o.o. oraz z Ipsos MORI w ramach prac w Behavioural Science Team w Londynie. Obecnie jest w trakcie procesu uzyskiwania członkostwa BPS. Publikuje artykuły w periodykach branżowych takich jak “Menedżer Produkcji” czy “HR Business Partner”.

Do PPA dołączyła w 2019 roku i od tego czasu z zaangażowaniem i empatią realizuje działania mające na celu zapewnienie rozwoju Projektu Konsultacji Psychologicznych PPA oraz pomocy osobom zgłaszającym się po wsparcie psychologiczne. Poza pracą zawodową pasjonuje się teatrem oraz pisze recenzje z obejrzanych spektakli. Jest miłośniczką zwierząt – ma psa i dwa koty rasy Maine Coon.

 

konsultacje@polishpsychologists.org

Martyna Przybysz - Poradnia Rodzinna
Marta Knycińska - Akademia Kobiety

Marta Knycińska – z zawodu jestem psychologiem-seksuologiem. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim a seksuologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Od 2013 roku jako psycholog pracowałam z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, zaburzeniami psychicznymi, z osobami uzależnionymi i ich bliskimi. W pracy z ludźmi zależy mi na wspieraniu ich w pokonywaniu codziennych barier i życiu w pełni, w zgodzie ze sobą. Staram się cieszyć z tego, co jest i sięgać po więcej. Kocham naturę, uwielbiam gotować, lubię się stale rozwijać – sprawdzać możliwości ciała i umysłu.

Aleksandra Kloza - DOPRA

Aleksandra Kloza

 

Jestem absolwentką kierunku MSc Research Methods in Psychology. Ukończyłam studia na University of Essex, słynącego z nauk społecznych i humanistycznych.
Brałam tam udział między innymi w badaniach wpływu stresu doświadczonego przez ludzi na ich funkcje poznawcze. Specjalizuję się w projektowaniu i przeprowadzaniu
badań, analizie danych oraz tworzeniu raportów naukowych. Swoją współpracę z PPA rozpoczęłam w styczniu 2022r. jako Koordynator Działu Badań Naukowych.
Moim celem jest badanie relacji między różnymi aspektami ludzkiego życia oraz procesów, które w nim zachodzą.

Kontakt: a.kloza@polishpsychologists.org

Barbara Rodziewicz - Coaching

Jestem psychologiem z ponad 15-letnim doświadczeniem – Chartered Clinical Psychologist, International Certified Coach ICC, doradcą zawodowym oraz trenerem rozwoju osobistego. Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty i szkolenia dla grup, obecnie głównie online. Przez kilka lat spotykałam się w Londynie z Polakami jako wolontariusz w projekcie konsultacji psychologicznych PPA, udzielając wsparcia w sytuacjach kryzysowych, a od ponad trzech lat jestem koordynatorem projektu Coaching.

 

Najczęściej pomagam dojrzałym osobom lepiej przystosować się do zmian, zachodzących w drugiej połowie życia. W codziennej pracy towarzyszę zestresowanym, zmęczonym, często niepewnym siebie osobom w transformacji. Dzięki temu mogą lepiej poznać siebie, zaakceptować własne zalety oraz niedoskonałości, dając sobie prawo do planowania autentycznego, spełnionego życia.

 

Jestem absolwentką Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego JP II. Studia podyplomowe: Doradztwo Zawodowe na Wyższej Szkole Nauk Społecznych, Zarządzanie Projektami Unijnymi OIC Poland. Międzynarodową Certyfikację International Coaching Community uzyskałam w 2010 roku. Mam za sobą wiele innych szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Od 2012 roku mieszkam w Londynie i systematycznie szkolę się w języku angielskim, głównie w obszarach coachingu oraz biznesu.

 

coaching@polishpsychologists.org

SUPERWIZORZY

  • Apatim Barua
  • Agnieszka Major
  • Barbara Jones
  • Urszula Środa

RADA:

Ola Radziszewska

OLA RADZISZEWSKA

Trustee of Polish Psychologists’ Association
Pedagog, Psycholog

Dorota Kalińska

DOROTA KALIŃSKA

Charity Trustee

Psycholog akredytowany przez The British Psychological Society. Magister Pedagogiki Specjalnej i Resocjalizacji.

Certyfikowany Life Coach, praktyk NLP i terapeuta Brainspotting. Obecnie szkoli się w hipnozie i psychoterapii w NCHP w Londynie.

Poza PPA pracuje dla NHS w szpitalu psychiatrycznym, gdzie pracuje z klientami wysokiego ryzyka.  Oprócz tego koordynuje szkolenia Brainspotting.

 

Kontakt: d.kalinska@polishpsychologists.org