PROFESJONALNY ZESPÓŁ

PPA to szczególne miejsce, które tworzy zespół wyjątkowych ludzi. Łączy nas pasja do pomagania ludziom, w związku z tym indywidualnie dostosowujemy metody i techniki pracy do potrzeb i zasobów osób zgłaszających się do nas o pomoc. Prowadzimy terapię indywidualną, rodzinną, par, coaching, konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię w języku angielskim! Pracujemy także online! Nasi specjaliści są w ciągłym procesie szkolenia się, uczęszczają również na superwizje, co pozytywnie wpływa na jakość pracy, skuteczność terapii oraz zadowolenie klientów. PPA to zespół pasjonatów, to ludzie, dla których praca z drugim człowiekiem jest wyzwaniem, sensem i motorem do ciągłego rozwoju.

ZARZĄD

CHRO (Chief Human Resources Officer) / Dyrektor d/s Zarządzania Zasobami Ludzkimi – ANNA DUBERT

Anna Dubert

 

Chief Human Resources Officer 

Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

 

https://about.me/adubert

 

Certyfikowany Coach, Terapeuta psychodynamiczny, Specjalista d/s Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Trener, praktyk NLP oraz miłośnik Kundalini-jogi..

Kierownik ds. Personalnych w Polish Psychologists’ Association, ukończyła Filozofię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz otrzymała tytuł MSc in The Psychodynamics of Human Development w nurcie Jungowskim od Birkbeck, University of London.

Wierzę, że w każdym człowieku istnieje przestrzeń wolna od cierpienia,  bólu oraz chorób. Jest to doskonały stan równowagi  który trzeba przywrócić. Kiedy człowiek wreszcie odnajduje się w tym stanie zaczyna rozumieć,  że jest to nasz byt naturalny. Odnalezienie tego miejsca w sobie jest naszą życiową misją. Praca w PPA pozwala mi wykorzystać moje umiejętności zawodowe i życiowe z pożytkiem dla innych oraz daje mi poczucie, że mam na to wpływ.

Ukończyłam szereg szkoleń zapoznając się z wieloma technikami rozwoju osobowego I duchowego, między innymi kursy Doskonalenia Umysłu Metodą Silvy oraz Mindfulness. Kształciłam się u najlepszych trenerów na świecie, takich jak współzałożyciele NLP dr John Grinder, Carmen Bostic i Michael Caroll.

CDO (Chief Development Officer) / Dyrektor d/s Rozwoju – RENATA BURY

Chief Development Officer

Dyrektor ds. Rozwoju

 

 

Absolwentka Pedagogiki w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze oraz podyplomowych studiów z Psychoonkologii w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu.

 

Ukończyła wiele szkoleń i kursów, między innymi:
-Racjonalna Terapia Zachowania
-Program terapeutyczny Dr C. Simontona
-Trening relaksacyjny w profilaktyce i terapii
-Terapia behawioralna w teorii i praktyce
-Terapia Neurotaktylna
-Integracja odruchów dynamicznych i posturalnych I i II stopnia

 

Jak mówi Rick Warren: „Najlepszym prezentem jaki możesz komuś podarować toTwój czas. Bo kiedy ofiarujesz swój czas to ofiarujesz kawałek swojego życia, którego nigdy nie odzyskasz”. Zgodnie z tą sentencją od lat bardzo bliska jest mi idea wolonotariatu. Angażuję się w różne projekty wolontaryjne na rzecz osób potrzebujących pomocy.
Pracowałam między innymi w szpitalu, na oddziale chemioterapii, w hospicjum i fundacji działającej na rzecz osób chorych na nowotwory..
Teraz przyszedł czas na pracę w PPA.
Chcę aby nasza organizacja, której celem jest pomoc Polakom mieszkającym na terenie Wielkiej Brytanii mogła się rozwijać, doskonalić i zapewniać szeroko rozumianą pomoc psychologiczną na najwyższym poziomie.

CCO (Chief Communications Officer) / Dyrektor d/s Komunikacji - ALEKSANDRA LICHTENSZTEIN

Chief Communications Officer

Dyrektor ds. Komunikacji

 

BSc Psychology with Marketing, Middlesex University London

 

Psychologię traktuję jako życiową pasję, Marketing natomiast jako ścieżkę kariery zawodowej. Nieustannie kształcę się w obranym kierunku. Biorę czynny udział w seminariach oraz kursach dotyczących Marketingu i E-PR. Ukończyłam między innymi kurs Specjalisty ds. Social Media.

 

Przygodę z PPA rozpoczęłam we wrześniu 2018 kiedy to, jeszcze na stanowisku Communication and Marketing Specialist, podjęłam się przygotowań do Open Day. Obecnie jako Dyretor ds. Komunikacji jestem odpowiedzialna za wizerunek PPA jak również za płynny przepływ informacji pomiędzy organizacją a jej członkami oraz osobami zainteresowanymi naszym działaniem.

 

Polish Psychologists’ Association nie istniałoby bez naszych wspaniałych wolontariuszy. Tak samo jak ich, tak i mnie do pracy w PPA mobilizuje chęć niesienia pomocy innym. Pragnę by działania naszej organizacji objęły jeszcze szerszy zasięg i tym samym dotarły do jak największej liczby potrzebująych. Moim celem jest połączyć nasz profesjonalizm z otwartością i serdecznością aby każdy bez wyjątku otrzymał należytą pomoc oraz czuł się zawsze mile widziany w naszym gronie.

CFO (Chief Financial Officer)/ Dyrektor d/s Finansów – ILONA SZYMCZYK

KOORDYNATORZY:

Justyna Kulczyk - Akademia Kobiety

kobieta@polishpsychologists.org

 

Justyna Kulczyk – asystent kliniczny na Oddziale Urologicznym Szpitala Uniwersytetu Oksfordzkiego w Oxfordzie, członek Polish Psychologists Association w Londynie, Polish Centre for Sexual Health w Londynie, Zastępca Kierownika Zakładu Nauk o Zdrowiu oraz Koordynator Seksuologii Społecznej (studiów podyplomowych) na Polish University Abroad w Londynie, w trakcie pracy doktorskiej w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, seksuolog kliniczny, członek BASHH ( British Association for Sexual Health and HIV).

 

Kontakt: j.kulczyk@polishpsychologists.org

Kasjana Misiuta - Poradnia Rodzinna
Anna Zawrzel - Szkoły Sobotnie
Marzena Hulbój - Hammersmith oraz Camden
Kamila Matulewicz Czapska - Oxford
Irmina Wojsław - Cambridge
Barbara Rodziewicz - Coaching
Kamila Kocoń - Warsztaty dla Dzieci i Młodzieży
Kinga Boguszko - Szkolenia wewnętrzne

Psycholog pozytywny i trener rozwoju osobistego. Absolwentka Psychologii na University of Westminster, Stosowanej Psychologii Pozytywnej i Psychologii Coachingu na University of East London oraz Coachingu i Mentoringu na Cambridge Leadership and Management School.

 

Ukończyła liczne kursy i szkolenia takie jak:

 

– Foundations of Neurolinguistic Programming,
– Health and Social Care,
– Body Language,
– Cognitive-Behavioural Therapy,
– Profesjonalny Coaching,
– Performance and Business Coaching,
– Konsultant d/s wizerunku

 

Doświadczenie zawodowe zdobywa w sektorach terapeutycznych i edukacyjnych, a niektóre z organizacji dla których pracowała to Victim Support, Lifeline Project, University of Westminster i CoachBright.

 

Moją misją jest pomaganie ludziom w tworzeniu autentycznego i satysfakcjonującego życia oraz rozwijanie ludzkiego potencjału w oparciu o mocne strony i zasoby człowieka. Wierzę, że zasadniczym elementem budowania szczęśliwego i świadomego życia jest wiedza o sobie samym i swoich możliwościach.

 

W PPA pełnię rolę koordynatora szkoleń i rozwoju wewnętrznego. Osoby zainteresowane przeprowadzeniem szkolenia lub warsztatu w PPA proszę o kontakt na:

 

k.boguszko@polishpsychologists.org

Dorota Maglo - Grupa Wsparcia

SUPERWIZORZY

  • Apatim Barua
  • Agnieszka Major
  • Renata Górska
  • Barbara Jones
  • Agnieszka Danielak

RADA:

Justyna Hajzik

JUSTYNA HAJZIK

 

Treasurer of Polish Psychologists’ Association

Vice-dyrektor ds. Projektów Klinicznych w PPA 

 

Absolwentka Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu – Pedagogika, spec: Resocjalizacja oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – Zarządzanie Projektami Europejskimi.

 

Uważam że wiele prawdy kryje się w sentencji która mówi iż to co pewne w naszym życiu to zmiany. Czasem są one tak dużym dla nas wyzwaniem ze potrzebujemy drugiej osoby, która pomoże nam przejść przez trudne chwile.

 

Poprzez moje działania w PPA dążę do tego, aby każda osoba mogła odnaleźć w naszej organizacji przestrzeń do rozwoju i przekraczania swoich ograniczeń. Pracując wcześniej jako koordynator konsultacji psychologicznych rekrutowałam najlepszych psychologów, którzy świadczą dziś usługi na najwyższym poziomie.

 

Obecnie jako członek zarządu i rady PPA wspieram wolontariuszy w tworzeniu i realizacji projektów klinicznych i rozwojowych. Wierzę, że nasi dzisiejsi klienci przekraczając progi PPA, wchodzą na drogę, która przyniesie im sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym.

Justyna Kulczyk
Przemysław Potorski

Trustee of Polish Psychologists’ Association

 

Działa społecznie od ponad dekady współpracując z różnymi organizacjami w UK, jak również w Polsce biorąc odpowiedzialność za tworzenie i zarządzanie zespołami ludzi oraz projektami promującymi zdrowie psychiczne.

 

Przemek prawie dekadę temu zakończył karierę medialną, gdzie przez ponad 10 lat pracował dla gazet i rozgłośni radiowych w rolach dziennikarza, prezentera, redaktora naczelnego i dyrektora.

 

Od kilku lat Przemek jest członkiem Polish Psychologists’ Association.

 

Prowadzi on w Londynie prywatny gabinet psychoterapii i jako counsellor zrzeszony jest w The British Association for Counselling & Psychotherapy (BACP), Metanoia Institute oraz International Association of Relational Transactional Analysis (IARTA). Ponadto, pracuje on, udzielając wsparcia w rehabilitacji osób z nabytymi urazami mózgu, zaburzeniami neurologicznymi i trudnościami uczenia się.

 

Przemek ukończył w Londynie studia uniwersyteckie na kierunkach;

 

Psychoterapeutyczny Counselling, Seksuologia Społeczna oraz Psychologia Stosowana. Jest także absolwentem Socjologii ze specjalnością Komunikacja Społeczna oraz posiada praktyczny Certyfikat Oceny Klinicznej z Metanoia Counselling and Psychotherapy Service (MCPS). Przemek w tym roku przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej (MSc in Relational Transactional Analysis Psychotherapy) na uniwersytecie w Londynie.