PROFESJONALNY ZESPÓŁ

PPA to szczególne miejsce, które tworzy zespół wyjątkowych ludzi. Łączy nas pasja do pomagania ludziom, w związku z tym indywidualnie dostosowujemy metody i techniki pracy do potrzeb i zasobów osób zgłaszających się do nas o pomoc. Prowadzimy terapię indywidualną, rodzinną, par, coaching, konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię w języku angielskim! Pracujemy także online! Nasi specjaliści są w ciągłym procesie szkolenia się, uczęszczają również na superwizje, co pozytywnie wpływa na jakość pracy, skuteczność terapii oraz zadowolenie klientów. PPA to zespół pasjonatów, to ludzie, dla których praca z drugim człowiekiem jest wyzwaniem, sensem i motorem do ciągłego rozwoju.

CEO:

Justyna Kulczyk
PROFIL

 

Psychoseksuolog, seksuolog kliniczny, konsultant zdrowia seksualnego. Pracownik NHS, doświadczenie zdobywane w: Integrated Contraception and Sexual Health Cambridgeshire Community Service NHS Trust, Sexual Health Clinic MKUH NHS Foundation Trust, Oxford University NHS Foundation Trust. Członek wielu Polskich jak i Brytyjskich organizacji charytatywnych w zakresie pomocy psychologicznej i seksuologicznej. Swoje kwalifikacje zdobywała na: Oxford University, Reading University, Uniwersytet Gdański, SWPS, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. W trakcie zdobywania tytułu doktora z psychologii we współpracy z ośrodkami naukowymi w Polsce i Wielkiej Brytanii. W trakcie certyfikacji na Terapeute Psychoseksualnego (London Diploma in Psychosexual and Relationship Therapy).

 

 

KONTAKT

 

Biuro:

Piątek: 9:00 – 13:00

Sobota: 9:00 – 13:00

 

EMAIL:

j.kulczyk@polishpsychologists.org

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu nawiązania współpracy z naszą organizacją.

 

Obecnie jako członek zarządu i rady PPA wspieram wolontariuszy w tworzeniu i realizacji projektów klinicznych i rozwojowych. Wierzę, że nasi dzisiejsi klienci przekraczając progi PPA, wchodzą na drogę, która przyniesie im sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym.

ZARZĄD

CHRO (Chief Human Resources Officer) / Dyrektor d/s Zarządzania Zasobami Ludzkimi –
CCO (Chief Clinical Officer) / Dyrektor d/s Klinicznych – NOLA PÓŁTORAK

Nola Półtorak

 

Chief Clinical Officer 

Dyrektor ds. Klinicznych

 

Psycholog (Specjalizacja: Psychologia Kliniczna), Psychoterapeuta Psychodynamiczny w trakcie certyfikacji, Konsultant Psychologiczny;

 

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz odbyłam liczne szkolenia i staże w dziedzinie psychoterapii – w nurtach psychodynamicznym oraz integracyjnym. Zdobywałam doświadczenie m.in. w pracy z osobami cierpiącymi na depresję i zaburzenia lękowe, a także doświadczającymi przewlekłych i nagłych kryzysów życiowych. Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji na Birkbeck University London (MSc in Psychodynamic Psychotherapy and Counselling).

 

Praca psychologa jest dla mnie życiową pasją, która napawa mnie satysfakcją i nieustającym podziwem dla moich klientów – osób chętnych do rozwoju i zaprowadzania zmian w swoim życiu, nawet w pozornie najbardziej niesprzyjających okolicznościach. Świadoma wyzwań, przed którymi stajemy w globalnym i wciąż zmieniającym się świecie wierzę, że każdy z nas potrzebuje czasem pomocy… i na nią zasługuje.

 

W relacji psychoterapeutycznej najbardziej cenię sobie zaufanie, autentyczność i poczucie humoru, które pomagają nam radzić sobie z tym, co najtrudniejsze.

 

Mieszkając w kilku odmiennych krajach zyskałam także własne doświadczenie bycia emigrantem ze wszystkimi jego blaskami i cieniami – swoje podejście w pracy z klientami opieram więc na świadomości różnic kulturowych oraz mechanizmach kształtowania się tożsamości poza granicami kraju pochodzenia.

 

Będąc Dyrektorem ds. Klinicznych w Polish Psychologists’ Association pragnę modernizować i rozwijać nasze usługi, tak, by jeszcze sprawniej nieść rzetelną pomoc Polakom żyjącym na Wyspach Brytyjskich.

CCO (Chief Communications Officer) / Dyrektor d/s Komunikacji - OLA LICHTENSZTEIN

Chief Communications Officer

Dyrektor ds. Komunikacji

 

BSc Psychology with Marketing, Middlesex University London

 

Przygodę z PPA rozpoczęłam we wrześniu 2018 kiedy to, jeszcze na stanowisku Communication and Marketing Specialist, podjęłam się przygotowań do Open Day. Obecnie jako Dyretor ds. Komunikacji jestem odpowiedzialna za wizerunek PPA jak również za płynny przepływ informacji pomiędzy organizacją a jej członkami oraz osobami zainteresowanymi naszym działaniem.

 

Polish Psychologists’ Association nie istniałoby bez naszych wspaniałych wolontariuszy. Tak samo jak ich, tak i mnie, do pracy w PPA mobilizuje chęć niesienia pomocy innym. Pragnę by działania naszej organizacji objęły jeszcze szerszy zasięg i tym samym dotarły do jak największej liczby potrzebujących. Moim celem jest połączyć nasz profesjonalizm z otwartością i serdecznością aby każdy bez wyjątku otrzymał należytą pomoc oraz czuł się zawsze mile widziany w naszym gronie.

CFO (Chief Financial Officer)/ Dyrektor d/s Finansów

KOORDYNATORZY:

Karolina Kowarska - Konsultacje

Karolina Kowarska – mgr., psycholog kliniczny specjalizujący się w diagnozie psychologicznej, swoje wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalnością psychologii zdrowia i klinicznej. Realizowała badania na temat systemu rodzinnego i wpływu stresu na życie rodzinne osób wykonujących zawody wysokiego ryzyka. Dzieliła swój czas na pracę w Polsce i Wielkiej Brytanii. Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Jako psycholog współpracowała m.in. z Adecco Poland Sp. z o.o. oraz z Ipsos MORI w ramach prac w Behavioural Science Team w Londynie. Obecnie jest w trakcie procesu uzyskiwania członkostwa BPS. Publikuje artykuły w periodykach branżowych takich jak “Menedżer Produkcji” czy “HR Business Partner”.

Do PPA dołączyła w 2019 roku i od tego czasu z zaangażowaniem i empatią realizuje działania mające na celu zapewnienie rozwoju Projektu Konsultacji Psychologicznych PPA oraz pomocy osobom zgłaszającym się po wsparcie psychologiczne. Poza pracą zawodową pasjonuje się teatrem oraz pisze recenzje z obejrzanych spektakli. Jest miłośniczką zwierząt – ma psa i dwa koty rasy Maine Coon.

 

konsultacje@polishpsychologists.org

Marta Knycińska - Akademia Kobiety

Marta Knycińska – z zawodu jestem psychologiem-seksuologiem. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim a seksuologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Od 2013 roku jako psycholog pracowałam z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, zaburzeniami psychicznymi, z osobami uzależnionymi i ich bliskimi. W pracy z ludźmi zależy mi na wspieraniu ich w pokonywaniu codziennych barier i życiu w pełni, w zgodzie ze sobą. Staram się cieszyć z tego, co jest i sięgać po więcej. Kocham naturę, uwielbiam gotować, lubię się stale rozwijać – sprawdzać możliwości ciała i umysłu.

Barbara Rodziewicz - Coaching

SUPERWIZORZY

  • Apatim Barua
  • Agnieszka Major
  • Barbara Jones

RADA:

Justyna Hajzik

JUSTYNA HAJZIK

 

Treasurer of Polish Psychologists’ Association

Vice-dyrektor ds. Projektów Klinicznych w PPA 

 

Absolwentka Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu – Pedagogika, spec: Resocjalizacja oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – Zarządzanie Projektami Europejskimi.

 

Uważam że wiele prawdy kryje się w sentencji która mówi iż to co pewne w naszym życiu to zmiany. Czasem są one tak dużym dla nas wyzwaniem ze potrzebujemy drugiej osoby, która pomoże nam przejść przez trudne chwile.

 

Poprzez moje działania w PPA dążę do tego, aby każda osoba mogła odnaleźć w naszej organizacji przestrzeń do rozwoju i przekraczania swoich ograniczeń. Pracując wcześniej jako koordynator konsultacji psychologicznych rekrutowałam najlepszych psychologów, którzy świadczą dziś usługi na najwyższym poziomie.

 

Obecnie jako członek zarządu i rady PPA wspieram wolontariuszy w tworzeniu i realizacji projektów klinicznych i rozwojowych. Wierzę, że nasi dzisiejsi klienci przekraczając progi PPA, wchodzą na drogę, która przyniesie im sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym.

Justyna Kulczyk