PROFESJONALNY ZESPÓŁ

PPA to szczególne miejsce, które tworzy zespół wyjątkowych ludzi. Łączy nas pasja do pomagania ludziom, w związku z tym indywidualnie dostosowujemy metody i techniki pracy do potrzeb i zasobów osób zgłaszających się do nas o pomoc. Prowadzimy terapię indywidualną, rodzinną, par, coaching, konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię w języku angielskim! Pracujemy także online! Nasi specjaliści są w ciągłym procesie szkolenia się, uczęszczają również na superwizje, co pozytywnie wpływa na jakość pracy, skuteczność terapii oraz zadowolenie klientów. PPA to zespół pasjonatów, to ludzie, dla których praca z drugim człowiekiem jest wyzwaniem, sensem i motorem do ciągłego rozwoju.

CEO:

Justyna Kulczyk
PROFIL

 

Psychoseksuolog, seksuolog kliniczny, konsultant zdrowia seksualnego. Pracownik NHS, doświadczenie zdobywane w: Integrated Contraception and Sexual Health Cambridgeshire Community Service NHS Trust, Sexual Health Clinic MKUH NHS Foundation Trust, Oxford University NHS Foundation Trust. Członek wielu Polskich jak i Brytyjskich organizacji charytatywnych w zakresie pomocy psychologicznej i seksuologicznej. Swoje kwalifikacje zdobywała na: Oxford University, Reading University, Uniwersytet Gdański, SWPS, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. W trakcie zdobywania tytułu doktora z psychologii we współpracy z ośrodkami naukowymi w Polsce i Wielkiej Brytanii. W trakcie certyfikacji na Terapeute Psychoseksualnego (London Diploma in Psychosexual and Relationship Therapy).

 

 

KONTAKT

 

Biuro:

Piątek: 9:00 – 13:00

Sobota: 9:00 – 13:00

 

EMAIL:

j.kulczyk@polishpsychologists.org

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu nawiązania współpracy z naszą organizacją.

 

Obecnie jako członek zarządu i rady PPA wspieram wolontariuszy w tworzeniu i realizacji projektów klinicznych i rozwojowych. Wierzę, że nasi dzisiejsi klienci przekraczając progi PPA, wchodzą na drogę, która przyniesie im sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym.

ZARZĄD

CHRO (Chief Human Resources Officer) / Dyrektor d/s Zarządzania Zasobami Ludzkimi – ANNA DUBERT

Anna Dubert

 

Chief Human Resources Officer 

Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

 

https://about.me/adubert

 

Certyfikowany Coach, Terapeuta psychodynamiczny, Specjalista d/s Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Trener, praktyk NLP oraz miłośnik Kundalini-jogi..

Kierownik ds. Personalnych w Polish Psychologists’ Association, ukończyła Filozofię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz otrzymała tytuł MSc in The Psychodynamics of Human Development w nurcie Jungowskim od Birkbeck, University of London.

Wierzę, że w każdym człowieku istnieje przestrzeń wolna od cierpienia,  bólu oraz chorób. Jest to doskonały stan równowagi  który trzeba przywrócić. Kiedy człowiek wreszcie odnajduje się w tym stanie zaczyna rozumieć,  że jest to nasz byt naturalny. Odnalezienie tego miejsca w sobie jest naszą życiową misją. Praca w PPA pozwala mi wykorzystać moje umiejętności zawodowe i życiowe z pożytkiem dla innych oraz daje mi poczucie, że mam na to wpływ.

Ukończyłam szereg szkoleń zapoznając się z wieloma technikami rozwoju osobowego I duchowego, między innymi kursy Doskonalenia Umysłu Metodą Silvy oraz Mindfulness. Kształciłam się u najlepszych trenerów na świecie, takich jak współzałożyciele NLP dr John Grinder, Carmen Bostic i Michael Caroll.

CCO (Chief Clinical Officer) / Dyrektor d/s Klinicznych – NOLA PÓŁTORAK

Nola Półtorak

 

Chief Clinical Officer 

Dyrektor ds. Klinicznych

 

Psycholog (Specjalizacja: Psychologia Kliniczna), Psychoterapeuta Psychodynamiczny w trakcie certyfikacji, Konsultant Psychologiczny;

 

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz odbyłam liczne szkolenia i staże w dziedzinie psychoterapii – w nurtach psychodynamicznym oraz integracyjnym. Zdobywałam doświadczenie m.in. w pracy z osobami cierpiącymi na depresję i zaburzenia lękowe, a także doświadczającymi przewlekłych i nagłych kryzysów życiowych. Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji na Birkbeck University London (MSc in Psychodynamic Psychotherapy and Counselling).

 

Praca psychologa jest dla mnie życiową pasją, która napawa mnie satysfakcją i nieustającym podziwem dla moich klientów – osób chętnych do rozwoju i zaprowadzania zmian w swoim życiu, nawet w pozornie najbardziej niesprzyjających okolicznościach. Świadoma wyzwań, przed którymi stajemy w globalnym i wciąż zmieniającym się świecie wierzę, że każdy z nas potrzebuje czasem pomocy… i na nią zasługuje.

 

W relacji psychoterapeutycznej najbardziej cenię sobie zaufanie, autentyczność i poczucie humoru, które pomagają nam radzić sobie z tym, co najtrudniejsze.

 

Mieszkając w kilku odmiennych krajach zyskałam także własne doświadczenie bycia emigrantem ze wszystkimi jego blaskami i cieniami – swoje podejście w pracy z klientami opieram więc na świadomości różnic kulturowych oraz mechanizmach kształtowania się tożsamości poza granicami kraju pochodzenia.

 

Będąc Dyrektorem ds. Klinicznych w Polish Psychologists’ Association pragnę modernizować i rozwijać nasze usługi, tak, by jeszcze sprawniej nieść rzetelną pomoc Polakom żyjącym na Wyspach Brytyjskich.

CDO (Chief Development Officer) / Dyrektor d/s Rozwoju
CCO (Chief Communications Officer) / Dyrektor d/s Komunikacji - OLA LICHTENSZTEIN

Chief Communications Officer

Dyrektor ds. Komunikacji

 

BSc Psychology with Marketing, Middlesex University London

 

Przygodę z PPA rozpoczęłam we wrześniu 2018 kiedy to, jeszcze na stanowisku Communication and Marketing Specialist, podjęłam się przygotowań do Open Day. Obecnie jako Dyretor ds. Komunikacji jestem odpowiedzialna za wizerunek PPA jak również za płynny przepływ informacji pomiędzy organizacją a jej członkami oraz osobami zainteresowanymi naszym działaniem.

 

Polish Psychologists’ Association nie istniałoby bez naszych wspaniałych wolontariuszy. Tak samo jak ich, tak i mnie, do pracy w PPA mobilizuje chęć niesienia pomocy innym. Pragnę by działania naszej organizacji objęły jeszcze szerszy zasięg i tym samym dotarły do jak największej liczby potrzebujących. Moim celem jest połączyć nasz profesjonalizm z otwartością i serdecznością aby każdy bez wyjątku otrzymał należytą pomoc oraz czuł się zawsze mile widziany w naszym gronie.

CFO (Chief Financial Officer)/ Dyrektor d/s Finansów

KOORDYNATORZY:

Karolina Kowarska - Konsultacje
Akademia Kobiety
Barbara Rodziewicz - Coaching

SUPERWIZORZY

  • Apatim Barua
  • Agnieszka Major
  • Barbara Jones

RADA:

Justyna Hajzik

JUSTYNA HAJZIK

 

Treasurer of Polish Psychologists’ Association

Vice-dyrektor ds. Projektów Klinicznych w PPA 

 

Absolwentka Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu – Pedagogika, spec: Resocjalizacja oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – Zarządzanie Projektami Europejskimi.

 

Uważam że wiele prawdy kryje się w sentencji która mówi iż to co pewne w naszym życiu to zmiany. Czasem są one tak dużym dla nas wyzwaniem ze potrzebujemy drugiej osoby, która pomoże nam przejść przez trudne chwile.

 

Poprzez moje działania w PPA dążę do tego, aby każda osoba mogła odnaleźć w naszej organizacji przestrzeń do rozwoju i przekraczania swoich ograniczeń. Pracując wcześniej jako koordynator konsultacji psychologicznych rekrutowałam najlepszych psychologów, którzy świadczą dziś usługi na najwyższym poziomie.

 

Obecnie jako członek zarządu i rady PPA wspieram wolontariuszy w tworzeniu i realizacji projektów klinicznych i rozwojowych. Wierzę, że nasi dzisiejsi klienci przekraczając progi PPA, wchodzą na drogę, która przyniesie im sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym.

Justyna Kulczyk