PROFESJONALNY ZESPÓŁ

PPA to szczególne miejsce, które tworzy zespół wyjątkowych ludzi. Łączy nas pasja do pomagania ludziom, w związku z tym indywidualnie dostosowujemy metody i techniki pracy do potrzeb i zasobów osób zgłaszających się do nas o pomoc. Prowadzimy terapię indywidualną, rodzinną, par, coaching, konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię w języku angielskim! Pracujemy także online! Nasi specjaliści są w ciągłym procesie szkolenia się, uczęszczają również na superwizje, co pozytywnie wpływa na jakość pracy, skuteczność terapii oraz zadowolenie klientów. PPA to zespół pasjonatów, to ludzie, dla których praca z drugim człowiekiem jest wyzwaniem, sensem i motorem do ciągłego rozwoju.

ZARZĄD

Dyrektor d/s Projektów Klinicznych - SANDRA HAMILTON

Dyrektor ds. Klinicznych

Psychoterapeuta psychodynamiczny (rejestracja w BACP)
Terapeuta terapii krótkoterminowej DIT
HR (Human Resource Manager) /Kierownik d/s Personalnych – ANNA DUBERT

Anna Dubert

 

Human Resource Manager

Kierownik ds. Personalnych w PPA 

https://about.me/adubert

 

Certyfikowany Coach, Terapeuta psychodynamiczny, Specjalista d/s Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Trener, praktyk NLP oraz miłośnik Kundalini-jogi..

Kierownik ds. Personalnych w Polish Psychologists’ Association, ukończyła Filozofię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz otrzymała tytuł MSc in The Psychodynamics of Human Development w nurcie Jungowskim od Birkbeck, University of London.

Wierzę, że w każdym człowieku istnieje przestrzeń wolna od cierpienia,  bólu oraz chorób. Jest to doskonały stan równowagi  który trzeba przywrócić. Kiedy człowiek wreszcie odnajduje się w tym stanie zaczyna rozumieć,  że jest to nasz byt naturalny. Odnalezienie tego miejsca w sobie jest naszą życiową misją. Praca w PPA pozwala mi wykorzystać moje umiejętności zawodowe i życiowe z pożytkiem dla innych oraz daje mi poczucie, że mam na to wpływ.

Ukończyłam szereg szkoleń zapoznając się z wieloma technikami rozwoju osobowego I duchowego, między innymi kursy Doskonalenia Umysłu Metodą Silvy oraz Mindfulness. Kształciłam się u najlepszych trenerów na świecie, takich jak współzałożyciele NLP dr John Grinder, Carmen Bostic i Michael Caroll.

CDO (Chief Development Officer) / Dyrektor d/s Rozwoju – RENATA BURY

Chief Development Officer

Dyrektor d/s Rozwoju

 

 

Absolwentka Pedagogiki w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze oraz podyplomowych studiów z Psychoonkologii w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu.

 

Ukończyła wiele szkoleń i kursów, między innymi:
-RacjonalnaTerapia Zachowania
-Program terapeutyczny Dr C. Simontona
-Trening relaksacyjny w profilaktyce i terapii
-Terapia behawioralna w teorii i praktyce
-Terapia Neurotaktylna
-Integracja odruchów dynamicznych i posturalnych I i II stopnia

 

Jak mówi Rick Warren: „Najlepszym prezentem jaki możesz komuś podarować toTwój czas. Bo kiedy ofiarujesz swój czas to ofiarujesz kawałek swojego życia, którego nigdy nie odzyskasz”. Zgodnie z tą sentencją od lat bardzo bliska jest mi idea wolonotariatu. Angażuję się w różne projekty wolontaryjne na rzecz osób potrzebujących pomocy.
Pracowałam między innymi w szpitalu, na oddziale chemioterapii, w hospicjum i fundacji działającej na rzecz osób chorych na nowotwory..
Teraz przyszedł czas na pracę w PPA.
Chcę aby nasza organizacja, której celem jest pomoc Polakom mieszkającym na terenie Wielkiej Brytanii mogła się rozwijać, doskonalić i zapewniać szeroko rozumianą pomoc psychologiczną na najwyższym poziomie.

CCO (Chief Communications Officer) / Dyrektor d/s Komunikacji - ALEKSANDRA LICHTENSZTEIN
CFO (Chief Financial Officer)/ Dyrektor d/s Finansów – ILONA SZYMCZYK

KOORDYNATORZY:

Justyna Kulczyk - Akademia Kobiety

kobieta@polishpsychologists.org

 

Justyna Kulczyk – asystent kliniczny na Oddziale Urologicznym Szpitala Uniwersytetu Oksfordzkiego w Oxfordzie, członek Polish Psychologists Association w Londynie, Polish Centre for Sexual Health w Londynie, Zastępca Kierownika Zakładu Nauk o Zdrowiu oraz Koordynator Seksuologii Społecznej (studiów podyplomowych) na Polish University Abroad w Londynie, w trakcie pracy doktorskiej w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, seksuolog kliniczny, członek BASHH ( British Association for Sexual Health and HIV).

 

Kontakt: j.kulczyk@polishpsychologists.org

Kasjana Misiuta - Poradnia Rodzinna
Anna Zawrzel - Szkoły Sobotnie
Marzena Hulbój - Hammersmith oraz Camden
Kamila Matulewicz Czapska - Oxford
Irmina Wojsław - Cambridge
Barbara Rodziewicz - Coaching
Kamila Kocoń - Warsztaty dla Dzieci i Młodzieży
Kinga Boguszko - Szkolenia wewnętrzne

Psycholog pozytywny i trener rozwoju osobistego. Absolwentka Psychologii na University of Westminster, Stosowanej Psychologii Pozytywnej i Psychologii Coachingu na University of East London oraz Coachingu i Mentoringu na Cambridge Leadership and Management School.

 

Ukończyła liczne kursy i szkolenia takie jak:

 

– Foundations of Neurolinguistic Programming,
– Health and Social Care,
– Body Language,
– Cognitive-Behavioural Therapy,
– Profesjonalny Coaching,
– Performance and Business Coaching,
– Konsultant d/s wizerunku

 

Doświadczenie zawodowe zdobywa w sektorach terapeutycznych i edukacyjnych, a niektóre z organizacji dla których pracowała to Victim Support, Lifeline Project, University of Westminster i CoachBright.

 

Moją misją jest pomaganie ludziom w tworzeniu autentycznego i satysfakcjonującego życia oraz rozwijanie ludzkiego potencjału w oparciu o mocne strony i zasoby człowieka. Wierzę, że zasadniczym elementem budowania szczęśliwego i świadomego życia jest wiedza o sobie samym i swoich możliwościach.

 

W PPA pełnię rolę koordynatora szkoleń i rozwoju wewnętrznego. Osoby zainteresowane przeprowadzeniem szkolenia lub warsztatu w PPA proszę o kontakt na:

 

k.boguszko@polishpsychologists.org

Dorota Maglo - Grupa Wsparcia

SUPERWIZORZY

  • Apatim Barua
  • Agnieszka Major
  • Renata Górska
  • Barbara Jones
  • Agnieszka Danielak

RADA:

Sandra Hamilton – Przewodnicząca (Chair)

Sandra Hamilton

 

https://about.me/sandra.hamilton

 

W 2012 roku zostałam członkiem PPA i wolontariuszem Konsultacji Psychologicznych. Obecnie opiekuję się projektami klinicznymi, a w marcu 2018 zostałam wybrana przez członków PPA na przewodniczącą Rady.

PPA to wspaniałe przedsięwzięcie, budowane od ponad 10 lat przez całą rzeszę wolontariuszy. To właśnie wolontariuszom, którzy z entuzjazmem dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem, czasem i sercem, PPA zawdzięcza swój sukces! To oni tworzą tą organizację, a mając bezpośredni kontakt z klientem wiedzą najlepiej, w którą stronę PPA powinno się rozwijać i w jaki sposób pomagać.

Pragnę by PPA było organizacją, która będzie docierać do jeszcze większej ilości osób będących w potrzebie; nie tylko Polaków, ale również innych mniejszości narodowych mieszkających w Wielkiej Brytanii. Chciałabym by PPA stało się ‘małą ojczyzną’ dla wszystkich tych, którzy tego potrzebują.

Wierzę, iż aktywne wsłuchiwanie się w potrzeby i spostrzeżenia członków organizacji, otwartość i rzetelność w komunikacji, a także sposób w jaki traktujemy porażki i upadki jest kluczem do sukcesu.

Monika Kobylec – Sekretarz (Secretary)

Monika Kobylec

 

Secretary of Polish Psychologists’ Association
Psycholog, Trener, Mediator

https://about.me/monika.kobylec

 

Absolwentka Psychologii WSAP w Białymstoku,  Mindfulness przy Mindfulness Association oraz licznych kursów doszkalających: mediacja, terapia uzależnień behawioralnych, kurs trenerski, manager jako coach, brainspotting. W trakcie szkolenia CBT . Absolwentka na kierunku Finanse i Bankowość na warszawskiej SGH.

Psychologia to moja wielka pasja, bo jest obecna w ogromnym stopniu w każdym aspekcie życia. Mnie fascynują procesy poznawcze i właściwie ten aspekt psychologii najmocniej łączy moje dwa światy równoległe ekonomię i psychologię najsilniej. To co najbardziej lubię w pracy psychologa to kontakt z drugim człowiekiem: obecność, mowa ciała i komunikacja werbalna.

Członkiem PPA i wolontariuszem Konsultacji Psychologicznych jestem od 2017. Obecnie opiekuję się także projektami szkoleniowymi i mediacjami. Od marca 2018r. jestem członkiem Rady.

PPA jest wspaniałą inicjatywą i ważnym elementem łączącym naszą społeczność zawodową w UK.

Justyna Hajzik– Skarbnik (Treasurer)

JUSTYNA HAJZIK

 

Treasurer of Polish Psychologists’ Association

Vice-dyrektor ds. Projektów Klinicznych w PPA 

 

Absolwentka Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu – Pedagogika, spec: Resocjalizacja oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – Zarządzanie Projektami Europejskimi.

 

Uważam że wiele prawdy kryje się w sentencji która mówi iż to co pewne w naszym życiu to zmiany. Czasem są one tak dużym dla nas wyzwaniem ze potrzebujemy drugiej osoby, która pomoże nam przejść przez trudne chwile.

 

Poprzez moje działania w PPA dążę do tego, aby każda osoba mogła odnaleźć w naszej organizacji przestrzeń do rozwoju i przekraczania swoich ograniczeń. Pracując wcześniej jako koordynator konsultacji psychologicznych rekrutowałam najlepszych psychologów, którzy świadczą dziś usługi na najwyższym poziomie.

 

Obecnie jako członek zarządu i rady PPA wspieram wolontariuszy w tworzeniu i realizacji projektów klinicznych i rozwojowych. Wierzę, że nasi dzisiejsi klienci przekraczając progi PPA, wchodzą na drogę, która przyniesie im sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym.