REKOMENDOWANI SPECJALIŚCI

Polscy psychologowie oraz specjaliści pokrewnych dyscyplin (nie-psychologowie: terapeuci, counsellorzy) posiadający własną praktykę w Wielkiej Brytanii rekomendowani przez PPA. W celu uzyskania dalszych informacji (w tym cen usług) prosimy o kontakt bezpośredni (dane kontaktowe podane poniżej).

Londyn

Ula Środa-Voniatis, Superwizor PPA, Psychoterapeuta (Londyn EC1V 9DX, SW1V 3SG)

http://www.ulasroda.co.uk/about-me.html

Akredytowana przez BACP oraz UKCP, psychoterapia Gestalt Metanoia Institute Londyn. Kompetencje psychoterapeutyczne rozwija od 2008 roku. Specjalizuje się w pracy z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, nałogami oraz z osobami LGBT

Kontakt: http://www.ulasroda.co.uk/contact-me.html 

 

Mirosława Witkowska, Ekspert – Konsultant PPA, Psychoterapeuta (Londyn, W13 i EC1), członek BACP. Prowadzi terapię indywidualną, grupowa oraz par. Oferuje pomoc w szerokim zakresie problemów osobistych (m.in. trauma, depresja, leki, żałoba, ustalanie celów, rozwój osobisty, niewiara w możliwości wprowadzenia zmian w swoje życie i inne).

Kontakt: 07828071028

milka.witkowska@hotmail.co.uk

 

Diana Bromboszcz

Psycholog, Psychoterapeuta, akredytowana przez UKCP (Londyn).

7846631999  diana.bromboszcz@gmail.com

 

Katarzyna Davies-Dec, Psycholog, Psychoterapeuta, Rejestracja w HCPC – Counselling Psychologist (Londyn, TW16). Terapia indywidualna oraz terapia par i rodzin.

Kontakt: 07940556435 //e-mail: dec.ka@op.pl

 

Monika Dec, Counsellor/Psychoterapeutka integratywna, członkini BACP (Clapham-Balham SW4). Pomoc w przezwyciężaniu kryzysów, stresu, depresji, lęków i wprowadzaniu zmian.

Kontakt: 07704441884

www.twojapsychoterapia.co.uk

 

Agnieszka M. Dixon,MBPsS, BPS reg., psycholog stosowany (Londyn zachodni), psychoterapeuta osób dorosłych i par

http://www.agnieszkadixon.com

Senior Practitioner Executive Coach (akredytacja EMCC), trener umiejętności miękkich dla biznesu

https://www.linkedin.com/in/agnieszka-m-dixon-81294240

Kontakt:  07522144461   agnieszka.dixon@outlook.com 

 

Monika Gos 

Psycholog i psychoterapeuta (Londyn EC1R); rejestracja w HCPC jako Clinical i Counselling Psychologist. Terapia indywidualna i par; terapia traumy; superwizja dla terapeutow, treningi psychologiczne.

Kontakt: 077897 54272    monikagos@yahoo.com  

 

 

Renata Górska, Psycholog, terapeuta, (CPsychol, MBACP, Reg. HCPC – Counselling and Educational Psychologist); terapia indywidualna oraz terapia rodzin, par i dzieci; badania i opinie psychologiczne (Londyn, E14 – Canary Wharf).

Kontakt:  07972873993</prenata@psychotherapyroom.co.uk >

www.psychotherapyroom.co.uk

 

Anna Gut, Psycholog, Psychoterapeuta (Londyn EC1R). Rejestracja w HCPC (Counselling Psychologist) i w BACP (Psychodynamic Counsellor). Terapia indywidualna krótko- i długoterminowa w języku polskim i angielskim.

Kontakt:  07496013137

info@city-psychotherapist.co.uk

www.city-psychotherapist.co.uk

 

Agnieszka Lenton, Coach, doradca zawodowy i psycholog biznesu (Londyn, SE1); ponad 10-letnie doswiadczenie w Polsce i Wielkiej Brytanii. Rejestracja w HCPC jako Reg. Occupational Psychologist oraz w CIPD jako Chartered Fellow.

Kontakt:  07981808158</pagnieszka.lenton@gmail.com >

 

Dorota Maglo, Psychoterapeuta, akredytowana przez UKCP (Londyn, W3). Prywatna praktyka w jez. polskim oraz angielskim – pomoc w szerokim zakresie problemow osobistych.

Kontakt:07961870731

http://www.psychoterapia-londyn.com 

 

Karina Nemcova, Psychoterapeuta i Psycholog, członkini UKCP, BACP i HCPC (Londyn i Oxford). Oferuję terapię indywidualną oraz terapię par w języku polskim i angielskim.  Pomoc w szerokim zakresie problemów osobistych (stress, niepokój, depresja, trauma, żałoba, problemy w relacjach, itp).

Kontakt: 07538681839  

karina.k.nemcova@gmail.com

https://www.karinanemcova.co.uk/

 

Dr Katarzyna Stefanicka, Psycholog (Londyn W6)- akredytowana przez BPS i HCPC – udziela konsultacji, psychoterapii i superwizji klinicznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce prywatnej oraz służbie zdrowia w leczeniu nerwic, lęku, depresji i trudności w relacjach.

Kontakt: 07799372242   kstefanicka@yahoo.co.uk

http://www.katarzynastefanicka.co.uk

 

Katarzyna Sobkowicz – psycholog (rejestracja w UK jako clinical i counselling psychologist), terapeuta, coach. Spotkania indywidualne, par (również intercultural therapy) oraz rodzin i dzieci (możliwość dojazdu do miejsca zamieszkania), dostępne sesje online, po angielsku i polsku.

Więcej informacji:  info@mind-treat.com  tel: 07450250718 .

Poza Londynem

Karina Nemcova, Psychoterapeuta i Psycholog, członkini UKCP, BACP i HCPC (Londyn i Oxford). Oferuję terapię indywidualną oraz terapię par w języku polskim i angielskim.  Pomoc w szerokim zakresie problemów osobistych (stress, niepokój, depresja, trauma, żałoba, problemy w relacjach, itp).

Kontakt: 07538681839  

karina.k.nemcova@gmail.com

https://www.karinanemcova.co.uk/

 

Aleksandra Szymańska 

http://www.polishpsychologists.org/wp-content/uploads/2012/12/GABINET-PSYCHOLOGICZNY.ppt

Psycholog (Derby), MBPsS, BPS reg; terapia indywidualna oraz par i rodzin.

07787823317   gabinet.psychologiczny@hotmail.com

 

Katarzyna Wawer-Dziedziak

http://www.polishpsychologists.org/wp-content/uploads/2012/12/GABINET-PSYCHOLOGICZNY.ppt

Psycholog, (Birmingham), CPsychol, Reg. HCPC – Counselling Psychologist; biegły sadowy/expert witness, terapia indywidualna i par, EMDR therapist.

07902251308   katarzyna@polskipsycholog.pl

 

Irmina Wojsław

Psycholog – terapeuta, MBPsS,BPS reg.(Bury St Edmunds) konsultacje oraz terapia indywidualna osób dorosłych i dzieci.

07561350208   irmina.psycholog@gmail.com

 

Małgorzata Paliszewska, Psycholog (Great Yarmouth/Norfolk NR31), HCPC registered Counselling Psychologist. Konsultacje i terapia osób dorosłych; konsultacje dzieci i młodzieży.

Kontakt: 07892837551

psycholog.malgorzata.paliszewska@gmail.com

https://www.polski-psycholog-norfolk.com/

Uwaga! Powyższe osoby prowadzą praktykę prywatną oferującą odpłatne usługi, które nie są związane z projektami PPA). Aby ogłaszać swoje usługi na stronie PPA, osoby te przeszły rygorystyczną procedurę sprawdzania kwalifikacji, kompetencji zawodowych, doświadczenia i referencji. Jakkolwiek, PPA nie bierze odpowiedzialności prawnej za działania rekomendowanych psychologów podczas praktyki prywatnej, niezwiązanej z projektami PPA.