Wydarzenia

OPEN DAY 2018

 

W tym roku po raz dwunasty spotykamy się na naszej największej imprezie: Open Day – Dzień Otwarty PPA!
Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 23go września w przepięknym Linden House na Hammersmith. Więcej informacji o miejscu spotkania: http://www.linden-house.org/
Tegoroczna edycja będzie trwała jeden dzień. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a rezerwacji miejsc można dokonywać na stronie EventBrite:
https://www.eventbrite.co.uk/e/open-day-tickets-50036612856?ref=eios&aff=eios

 

Impreza skierowana jest do wszystkich tych, którzy pragną się spotkać, podyskutować, poszerzyć swoją wiedzę, wymienić się poglądami, tych którzy chcą zapytać o oferowane formy pomocy, zaangażować się w dalsze tworzenie PPA, napić się kawy i poznać wspaniałych ludzi!

Jest to doskonała okazja do wzięcia udziału w wielu ciekawych warsztatach rozwojowych, wykładach, procesach grupowych, a także innych atrakcjach. Drzwi na warsztaty są otwarte zarówno dla osób niezwiązanych z psychologią jak i profesjonalistów.

 

Zaplanowane atrakcje:

✅ Darmowe warsztaty dla wszystkich!
Między innymi: “Techniki radzenia sobie ze stresem”, “Zdrowie seksualne kobiet” i wiele innych!

✅ Kącik zabaw dla dzieci

✅ Darmowy poczęstunek

✅ Możliwość rozmowy z psychologiem oraz umówienia się na spotkanie

✅ Stoiska informacyjne z projektami PPA

✅ Upominki

 

Program warsztatów:

9:30 – Kawa czy herbata? Zapraszamy na rozmowy o poranku.

10:00 – 11:30

Karina Pleitgen
Co sprzyja korzystaniu z pomocy psychologicznej przez Polaków mieszkających w UK? – Prezentacja wyników badań prowadzonych z udziałem PPA

Monika Kobylec
Mindfulness. Kto tu rządzi, ja czy mój mózg?

12:00 – 13:30

Justyna Kulczyk
Warsztat o Zdrowiu Seksualnym Kobiet oraz prezentacja planów warsztatowych projektu PPA: Akademia Kobiety

Monika Kawecka i Julita Kaprzyk
Praktyczne sposoby radzenia sobie ze stresem

14:00 – 15:30

Renata Bury
Prezentacja nowego projektu PPA: “ZDROWIE” / warsztat wprowadzający do psychoonkologii oraz omówienie wykorzystywanych technik

Diana Bromboszcz
Depresja i niepokój – znaki rozpoznawcze naszych czasów. Co warto o nich wiedzieć?

16:00 – 17:30

Przemysław Potorski
Toksyczne relacje, czyli o kompulsywnym poszukiwaniu szczęścia

Agnieszka M. Dixon
Psychogenetyka, czyli jak przekaz międzypokoleniowy kształtuje nasze życie

 

O prowadzących:

  • Justyna Kulczyk – asystent kliniczny na Odziale Urologicznym Szpiatala Uniwersytetu Oksfordzkiego w Oxfordzie, członek Polish Psychologists Association w Londynie, Polish Centre for Sexual Health w Londynie, Zastępca Kierownika Zakładu Nauk o Zdrowiu oraz Koordynator Seksuologii Społecznej
    (studiów podyplomowych) na Polish University Abroad w Londynie, w trakcie pracy doktorskiej w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, seksuolog kliniczny, członek BASHH (British Association for Sexual Health and HIV).
  • Przemek J. Potorski, psychoterapeutyczny doradca i seksuolog prowadzący prywatną praktykę terapii dla osób indywidualnych i par w Londynie. Jest członkiem organizacji British Association for Counselling and Psychotherapy (BACP), a także European Association for Transactional Analysis (EATA). Pasjonat żeglarstwa śródlądowego i morskiego, oraz miłośnik muzyki reggae, jazz i klasycznej.
  • Monika Kawecka – studentka V roku psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Doświadczenie kliniczne zdobywała w wielu ośrodkach psychologicznych w Polsce, na Sri Lance i w Wielkiej Brytanii. Interesuje się psychoonkologią, psychosomatyką, terapią poznawczo-behawioralną oraz interwencją kryzysową. Praktykantka w Polish Psychologists Association w Londynie.
  • Monika Kobylec, Psycholog, trener Mindfulness, trener rozwoju osobistego, mediator. Członek Polish Psychologists’ Association, British Psychological Society (BPS), Minfulness Association. W pracy chętnie wykorzystuje też brainspotting. Prywatnie mama, pasjonatka i nauczyciel jogi.
  • Karina Pleitgen
    Psycholog Kliniczny, absolwentka University of East London. Członek Polish Psychologists’ Association oraz British Psychological Society (BPS). Pracuje z osobami z kompleksowym zespołem stresu pourazowego, ofiarami tortur i handlu ludźmi. Interesuje się czynnikami wpływającymi na dostępność i jakość pomocy psychologicznej dla mniejszości kulturowych w UK.

 

Po wiecej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Zapraszamy!